Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2015-04-21W dniu 19.04.2015 zakończyły się
XXIII Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
IX Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
IX Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym

SENIORZY 


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Błażej Adamus, I V-ce mistrzem została Jagoda Korzeniewska , II V-ce mistrzem został Daniel Górka  (Wyniki


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Mateusz Kępka , I V-ce mistrzem została  Roksana Dziędzoła , II V-ce mistrzem została Patrycja Szymańska (Wyniki


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- włosy spięte do góry (kok) - Anna Juraszek (Wyniki )
- fryzura z długich włosów - Maiju Takala (Wyniki )
- fryzura wieczorowa - - Mateusz Kępka (Wyniki )
- fryzura konsumencka - Mateusz Kępka (Wyniki )


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modne strzyżenie i modelowanie - Błażej Adamus (Wyniki )
- męska modna Jagoda Korzeniewska(Wyniki )
- modelowanie fryzury klasycznej - Błażej Adamus (Wyniki )


Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Michalina Redam, I V-ce mistrzem została Magdalena Sznajder, II V-ce mistrzem została Zofia Furmann (Wyniki )


Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Joanna Biardzka , I V-ce mistrzem została Aleksandra Dubiel-Kowalczyk, II V-ce mistrzem została Marlena Czerwińska ( Wyniki )


JUNIORZY


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Daria Cisłowska, I V-ce mistrzem została Natalia Hebel, II V-ce mistrzem została Olga Stodulska


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim została Klaudia Wójcik, I V-ce mistrzem została Karolina Tyborska, II V-ce mistrzem została Patrycja Topolewska


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fale wyciskane na mokro - Katarzyna Ozga
- fryzura œlubna z długich włosów - Aleksandra Wicher
- fryzura kreatywna - Daria Torzecka
- plecionki i warkocze na długich włosach - Karolina Malina
- wieczorowa - Karolina Przydział


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury klasycznej - Klaudia Wójcik
-
męska modna - Klaudia Wójcik
- modne modelowanie - Anna Perszon

Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki  Wyniki

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fale wyciskane na mokro

Wyniki

męska modna

Wyniki

fryzura œlubna z długich włosów

Wyniki

modne modelowanie

Wyniki

plecionki i warkocze na długich włosach

Wyniki

 

i

fryzura kreatywna  Wyniki
 

 

fryzura wieczorowa  Wyniki

Wszystkie wyniki w jednym pliku : (Wyniki)

2015-03-13Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
W dniu 19 kwietnia 2015 na terenach MTP odbędą się :

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniui Zagęszczaniu Włosów

Zgłoszenia należy składać do dnia 10 kwietnia 2015r.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd Formularz
Formularz zgłoszenia grupy można pobrać stąd Formularz
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Mistrzostw.
Zapraszamy do zapoznania się z informacja o makijażu linearnym.
English documents
Application form Download
Programme Download
Regulations Formularz

Honorowy Patronat

2015-03-12Wynagrodzenia uczniowskie - III – V 2015

 Poniżej plik do pobrania : Wynagrodzenia uczniowskie - III - V 2015

pobierz plik
2015-03-08W dniu 8.03.2015 odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
I miejsce w konkursie we fryzjerstwie damskim zajęła Daria Lorek  (293 pkt) , II miejsce zajęła Natalia Kędziora (285 pkt) , III miejsce zajęła Daria Torzecka  (285 pkt)
Wyniki


I miejsce  w konkursie we fryzjerstwie męskim zajęła Malwina Dymek  (294 pkt,) II miejsce zajęła  Sandra Bażant  (289 pkt), III miejsce zajął Jeremi Felske (282 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Fryzjerstwo damskie - fale - wygrała Monika Lektarska (147 pkt), II miejsce zajął Oskar Kwocz  (146 pkt), III miejsce zajęła Malwina Dymek (136 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Ja Stylista - wygrała Barbara Orzechowska (149 pkt), II miejsce zajął Tomasz Drab  (145 pkt), III miejsce zajęła Ewelina Frąckowiak (138 pkt)
Wyniki

2015-01-20XII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
W dniu 8 marca 2015 roku odbędzie się XII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze Cechu pisemnie lub telefonicznie do dnia 27 lutego 2015 roku,  tel./ fax.61 8529-414,  e-mail: biuro@crr.com.pl

Informacja na temat konkursu do pobrania : pobierz
Karta zgłoszenia do pobrania : pobierz
Program minutowy do pobrania : pobierz
Regulamin - dział męski - do pobrania :  pobierz
Regulamin - dział damski - do pobrania :  pobierz
Regulamin - fale i pierścienie - do pobrania :  pobierz
Regulamin - Ja Stylista - do pobrania :  pobierz


do 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.