Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2018-09-21NOC ZAWODOWCÓW
2018-08-25Wynagrodzenie uczniowskie - IX 2018 – XI 2018
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

2018-06-01Wynagrodzenie uczniowskie - VI 2018 – VIII 2018
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

2018-03-29Biuro Cechu nieczynne

W dniu 30.03.2018 biuro Cechu będzie nieczynne

2018-03-28Wynagrodzenie uczniowskie - III 2018 – V 2018
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

2018-03-26MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji
W dniu 25 marca 2018 na terenach MTP zakończyły się :

MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji


SENIORZY 


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim została Ratajczak Jolanta, I V-ce mistrzem został Sobocik Tomasz , II V-ce mistrzem został Ćwiertnia Tobiasz  (Wyniki


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Drab Tomasz , I V-ce mistrzem został  Koszyk Dawid, II V-ce mistrzem został Kepka Mateusz (Wyniki


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- strzyżenie i modelowanie fryzury awangardowej - Mateusz Jakóbek (Wyniki )


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- strzyżenie i modelowanie fryzury klasycznej - Ostryński Wojciech (Wyniki )


Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Liczbińska Zuzanna,  I V-ce mistrzem została Przygońska Katarzyna, II V-ce mistrzem została Bibak Magdalena (Wyniki )

Międzyarodowym Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Polonis Barbara, 


Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Kuryło Patrycja , I V-ce mistrzem została Jochymek Agnieszka Aleksandra, II V-ce mistrzem została Dubiel-Kowalczyk Aleksandra ( Wyniki )


Mistrzem Polski w Berberingu został  Marcin Giziński , I V-ce mistrzem został Daniel Górka, II V-ce mistrzem został Jakub Janas ( Wyniki )


W konkurencji indywidualnej :  Fryzura na okładkę - Wyobraźnia - Klasa Styl wygrała Bryk Martyna , 2 miejsce Pawłowska Katarzyna, 3 miejsce Wróbel Monika ( Wyniki )


JUNIORZY


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Łukasz Bronikowski, I V-ce mistrzem został Marceli Drożdżyk, II V-ce mistrzem została Monika Nożewnik


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Zakrzewska Sandra, I V-ce mistrzem została Michta Marcelina, II V-ce mistrzem został Przybysz Jolanta


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe - Najbor Justyna
- fryzura ślubna z długich włosów -  Zadora Paulina
- modelowanie fryzury awangardowej - Hatowski Krzysztof


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury z długich włosów - Aleksandra Grzenkowicz
- modelowanie fryzury klasycznej - Jakub Wilczak

Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki  Wyniki

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury z długich włosów

Wyniki

fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe

Wyniki

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fryzura ślubna z długich włosów

Wyniki

    modelowanie fryzury awangardowej  Wyniki

Wszystkie wyniki w jednym pliku (zip) : (Wyniki)

2018-03-04W dniu 04.03.2018 odbył się XV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

I miejsce w konkursie we fryzjerstwie damskim zajęła  Julia Janaszak  (298 pkt) , II miejsce zajęła Laura Kruk (290 pkt) , III miejsce zajęła Klaudia Mikołajczak  (265 pkt)
Wyniki


I miejsce  w konkursie we fryzjerstwie męskim zajęła Marika Rymer  (290 pkt,) II miejsce zajęła  Klaudia Kondeusz  (286 pkt), III miejsce zajęła Anna Popiel (280 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Fryzjerstwo damskie - fale - wygrała  Justyna Zakrzewska (150 pkt), II miejsce zajęła Maja Mularczyk (138 pkt), III miejsce zajęła Wiktoria Starzak (134 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Ja Stylista - wygrała Wiktoria Kubiak ( 147 pkt), II miejsce zajęła Kinga Dobierzyńska   ( 143 pkt), III miejsce zajęła Angelika Murawka (141 pkt)
Wyniki

2018-01-24XV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
W dniu 4 marca 2018 roku odbędzie się XV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego.

Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

Karta zgłoszenia : pobierz

Program minutowy : pobierz

Regulaminy do pobrania :
Fryzjerstwo Damskie

Fryzjerstwo Męskie

Ja Stylista

2018-01-15MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji
W dniu 25 marca 2018 na terenach MTP odbędą się :

MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji


Zgłoszenia należy składać do dnia 19 marca 2018r - dotyczy juniorów. Seniorzy również w dniu startu zgłoszenia.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd : Formularz
Formularz zgłoszenie grupy można pobrać stąd Formularz zgłoszenie grup
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem  poszczególnych konkurencji.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Mistrzostw.

2018-01-10Wynagrodzenie uczniowskie - XII 2017 – II 2018
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz



do 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.