II FESTIWAL RZEMIOSŁA-17.04.2024r.

I Festiwal Rzemiosła za nami!!
Ach, co to był za dzień 🙂🙂 Pokaz mody 🧥👗, fotobudka 📸, występy muzyczne🎼, degustacje lokalnych wyrobów kulinarnych 🧑‍🍳, pokazy zawodów rzemieślniczych 🪛🔧
 
To tylko kilka z atrakcji, które można było zobaczyć 17 kwietnia podczas Festiwalu Rzemiosła, organizowanym przez Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, przy współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.
Cieszymy się że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i bardzo serdecznie dziękujemy naszym rzemieślnikom za czynny udział podczas Festiwalu .
 
Na głównej scenie pokazy fryzjerskie 💇zaprezentowali Adam Szulc Barber oraz Tomasz Drab. Zakład rzemieślniczy na trasie Gry miejskiej ,,zaGRAjMY w Rzemiosło” udostępnił Sebastian Miękiszak- Akademia „Frycka”, dziękujemy za czujne i fachowe oko🧐 podczas wykonywania zadania przez uczestników gry 😉.
Wstawiamy kilka zdjęć ze stacji „Fryzjerskiej”, gdzie zadaniem uczniów było wykonanie dwóch warkoczy na główce treningowej. Szczegółową relację możecie obejrzeć na FB Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.
 
P.s.
I oczywiście, w imieniu Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu zapraszamy za rok na kolejną edycję Festiwalu! Bądźcie z nami!🫵 🫵